En Manyak Eren Fan...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Manyak Eren Fan...!!!

[b]en_dadlu-eren_bkc-sitesi@hotmail.com bradan bize ulaşabilirsiniz[/b]

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eren ile ilgili ropörtajlar

2 posters
YazarMesaj
kAlßm_kRk
XxX En Yoshyci Admin XxX
XxX En Yoshyci Admin XxX
kAlßm_kRk

Eren ile ilgili ropörtajlar Empty
MesajKonu: Eren ile ilgili ropörtajlar   Eren ile ilgili ropörtajlar Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 9:19 pm

Röpörtaj yapan kişiler Eren'e sormuşlar:
Bu aralar biri ile ilişkiniz varmı?
Eren: Evet. Daha önce de söylediğim gibi. Fakat çok mutluyuz biz. Bende biraz kuduruğum ya. Bana ne kdar dayana bilir bilmiyorum ama umarım kısa sürmez.
Açıklamadınız bize kim olduğunu.. Neden?
Eren: Açıklamak istemiyorum. O kadar detaya girmeyelim. Ama o kişiyi herkes tanıyor. Böyle bir tiyo vereyim size.
Peki sizce bu ilişki nereye kadar gider?
Eren: Söyledim ya. Bilmiyorum. Fakat biz uyduruk bir ilikşi yaşamıyoruz. Çok ciddi. Daha sonra sorunlara yol açabilir!
Tamam.. Tamam.. Ya evlenmek?
Eren: Evet evlenmek. Şu anda öyle bir karara varacağını düşünmüyoruz. Çocuk falan.. Ohoooo... Onlar biraz daha uzakta işler bize..
Peki tamam.. Biraz da diğer grup üyelerinin sizin ve erkek arkadaşınızın hakında neler düşündüğünü öğrenelim..
Eren: Cemre benim arsız olduğumu düşünüyor bu konuda. Durmadan değiştiriyormuşum çünkü. Fakat öyle bir şey yok. Gülçin özel hayatıma karışmak istemiyor.. Yasemin ise ''ben bilmem'' ddiyor..
DVM EDİCEM
EnBüyükErenciAdmin
XxX En Gülçinci Admin XxX
XxX En Gülçinci Admin XxX
EnBüyükErenciAdmin

MesajKonu: Geri: Eren ile ilgili ropörtajlar   Eren ile ilgili ropörtajlar Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:24 pm

TsqLer
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Eren ile ilgili ropörtajlar   Eren ile ilgili ropörtajlar Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 10:32 pm

saol ciciş

Eren ile ilgili ropörtajlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hepsi bir le ilgili..