En Manyak Eren Fan...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Manyak Eren Fan...!!!

[b]en_dadlu-eren_bkc-sitesi@hotmail.com bradan bize ulaşabilirsiniz[/b]

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eren & Emre Eski Sevgiliymiş

YazarMesaj
CEMREKOLİK
XxX En Cemreci Admin XxX
XxX  En Cemreci Admin XxX
CEMREKOLİK

Eren & Emre  Eski Sevgiliymiş Empty
MesajKonu: Eren & Emre Eski Sevgiliymiş   Eren & Emre  Eski Sevgiliymiş Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 3:07 pm

Arkadaşlar ne kadar doğru bilmiyorum ama bana pek inandırıcı gelmedi.Eren ile Cem Avnayim eski sevgiLymş arkadaşLar!!buNun kanıTı da bu röporTaj=
dizi setine giden uCankusla yaptigi roportaj ama sadece eren ve gulCin vardi orda)
Muhabir:Merhaba HEPSI bugun setinizi merak ettik sizin yaninizdayiz anlayacaginiz
GulCin:Bence sakincasi yok!(gulusmeler)
Muhabir:Grup tam degil ama biz yinede roportaja devam edelim
Eren:tamam
Muhabir:GulCin sana hayranlarin gozunun altinda bi iz oldugunu iddia ediyolarlar gerCekten oylemi
GulCin: Yok Hayir! Oyle birsey yok..
Muhabireki sira erende sunu soruyorlar internet uzerinde Hepsi dizisindeki genC oyuncu dizinin Emresiyle geCmiste bir iliski yasamis gibi bir iddia yani Cem Avnayim ile?
Eren:Himmm Zor ama cevap vericem Evet Lise 2 Cemin annesi ile annem Cok iyi arkadaslardi gerCi hala oyleler bizde hep birlikte gezerdik yasemin ben cem genelde 1.5 yil surmustu yani eski sevgilim
Muhabir:Bunuda ogrendik simdi dizinin 2 GenC oyuncusu bahadir efe ve SEZEN uNAL ile bir roportaja geCicez izninizle

Not=aLıntıdır
http://www.gruphepsitc.tr.gg

Eren & Emre Eski Sevgiliymiş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» erenle emre eski sevgiliymis
» Cem Avnayim / Emre
» Eren Ve Annesi
» Neden Eren?